Вакарчук розповів, яким бачить діалог України та Росії

Джерело: 24 канал
4 Червня 2019 16:51


Лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук упевнений, що формат переговорів України з Росією-агресором змінювати не варто. Київ має вести діалог з Москвою щодо миру на Донбасі, але робити це варто у рамках мінського та нормандського форматів, як і раніше.

Вакарчук в ефірі ICTV зауважив, що Україні варто продовжувати розмовляти та обмінюватися позиціями з РФ, адже без діалогу “нічого не буде рухатися з місця”.

Дипломатичні переговори потрібно продовжувати у цивілізованому форматі. Ми не можемо раптом відкинути всі зусилля, які проводила Франція та Німеччина і сказати, що це все не працює, давайте починати спочатку. Це небезпечна пастка, в яку Україну намагаються втягнути. Я не радий цього робити. Обмін позиціями – так, телефоні розмови – так, але зміна офіційного переговорного формату – ні,
– наголосив Вакарчук.

На думку політика, нормандський і мінський формати важливі з двох причин. По-перше, вони дозволяють вести відкриті переговори, а по-друге, до них прив’язані жорсткі антиросійські санкції.

“Росія лише чекає, що Україна вийде з цього процесу і санкції будуть скасовані, а вони є важливим фактором тиску”, – додав лідер “Голосу”.

Також Вакарчук закликав українську владу розробити закон, який регулює всі відносини з Російською Федерацією, як з країною агресором.

За його словами, необхідно сформувати політику Києва щодо Кремля без подвійних стандартів.

“У нас всюди подвійні стандарти. Ми не розуміємо, торгувати можна чи ні (з РФ, – 24 канал), їздити на концерти можна чи ні, треба чи не треба – і це питання не просто громадської дискусії. Парламент, президент і уряд мають взяти на себе відповідальність і виробити чітку політику України стосовно Росії, без подвійних стандартів”, – підкреслив Вакарчук.

Що відомо про партію Вакарчука “Голос”?16 травня Святослав Вакарчук презентував команду своєї партії “Голос”, з якою піде на парламентські вибори. Гасло політсили: “Голос – партія справжніх змін”.

Вакарчук каже, що йде в політику, бо Україна потребує справжніх змін, яких вимагає народ. Для засновників партії пріоритетом є змінити правила гри в українській політиці та відхід від старої системи. Вакарчук також згадав про агресію Росії і додав, що країна має протистояти ворогу та захищати власну безпеку.

Наразі до партії “Голос” входять лише 8 членів, проте Вакарчук закликав небайдужих українців приєднуватися до команди політсили. Він переконує, що партія не отримує грошей від олігархів, а підтримують її фінансово багато заможних людей, які отримують свої статки законним шляхом.

Loading...

Найбільше читають:

 • 15 найніжніших українських страв, які практично зникли з нашого столу
 • Зеленський пішов на поступки євробляхерам, тепер автомобіль на єврономерах законно
 • У Польщі роботодавці вивезли в лісопосадку тіло українця, який загинув під час роботи на підприємстві
 • Володимир Зеленський і його перший крок у прірву
 • Дитина в комі через п'яних поліцейських – Аваков і Князєв мають піти у відставку
 • 10 ознак, що тобі терміново потрібен секс
 • Парубій жорстко протролив кортеж Зеленського
 • Забагато збігів: що пов'язує загибель 5-річного Кирила та смерть студента у відділку міліції
 • У Києві жорстоко вбили 9-річного хлопчика: жахливі подробиці
 • 10 милозвучних слів, які можуть вимовити лише українці


 • Залишити відповідь