Site icon Правий берег

Одеський телеканал оштрафували на 100 тисяч гривень за проросійські висловлювання двох нардепів

Одеський телеканал “Здоров’я” оштрафували на 100 тис. 480 грн 56 копійок за “мову ворожнечі й ненависті до української мови та влади” в ефірі. Таке рішення 13 січня ухвалила Національна рада з питань телебачення та радіомовлення.

Як повідомляє пресслужба регулятора,  такі висловлювання звучали в ефірі від чинних народних депутатів Іллі Киви та Олега Волошина.

“Політик (Ілля Кива, – ред.) у своїх висловлюваннях не лише поширював пропагандистські меседжі країни-агресора та зневажливі міркування про окремих політиків і людей, які підтримують їхні переконання, а й прямо висловлював радикальні заклики”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначає Нацрада, ведучі передачі не зробили навіть спроби запобігти чи припинити таку риторику Киви.

“…Але прийшли такі фундаментальні аферисти, пройдисвіти, а я вважаю їх зрадниками Батьківщини, і рано чи пізно ми поставимо їх до стінки… ні-ні-ні, без применшень, а я говорю порошенки, яценюки, турчинови, які заявили про те, що, виявляється, Україна зобов’язана відмовитися від російського газу, щоб стати енергетично незалежною державою. І ось за сім років цієї бездумної, а я вважаю, зрадницької позиції, ми фактично знищили економіку, ми знищили свій бюджет, ми поставили на межу виживання наш український народ…”, –  сказав нардеп Кива.

У тій же передачі з тими самими ведучими народний депутат України ІХ скликання Олег Волошин виголосив свою “думку” про ненависть українців до росіян, поділивши українських громадян за територіальною ознакою.

“Є частина суспільства, яка апріорі розуміє трагедію того, що відбувається, і готова до компромісу і примирення… Люди з Донбасу, у яких там близькі, у яких близькі в Росії. А є частина суспільства – центральна Україна, я не говорю про західну, тих взагалі там не розагітувати. На західній просто багато хто б ненавидів Росію, навіть якби Росія не лише Крим не забирала, ще й Кубань би подарувала, але все одно б ненавиділи Москву за що-небудь. Ось центральна, яка все одно чомусь… ненавидить Москву, більшовицьку чи царську, та якусь ще”, – одна з його цитат.

Exit mobile version