Байден запровадив нові санкції щодо Росії


Президент США Джо Байден підписав указ про запровадження нових санкцій щодо Росії. Про це в четвер, 15 квітня, повідомили в пресслужбі Білого дому.

Вашингтон також висилає 10 російських дипломатів, які працюють у диппредставництві РФ у Вашингтоні, включаючи представників російських спецслужб.

Вашингтон пов’язує обмежувальні дії з наступними кроками російської влади: підривом проведення вільних і справедливих виборів, а також демократичних інститутів в США і країнах-союзниках, участю в кібертерористичній діяльності проти Сполучених Штатів та їхніх партнерів.

Вашингтон також покладає на Росію провину за підрив безпеки в країнах і регіонах, що мають важливе значення для нацбезпеки США, за порушення загальновизнаних принципів міжнародного права, в тому числі принципу поваги територіальної цілісності держав.

У Вашингтоні наголосили, зокрема, що мінфін США запровадив санкції проти 32 російських компанії та фізичних осіб, які виконували на замовлення російського уряду спроби втрутитись у президентські вибори у США 2020 року, а також здійснити інші дії з метою дезінформації та втручання.


Загрузка...
Залишити коментар