Біля Криму пронеслися бомбардувальники США: РФ не змогла перехопити

Джерело: Обозреватель

Два стратегічних бомбардувальники B-52H Stratofortress Військово-повітряних сил США наблизилися до анексованого Росією Криму з боку України в п’ятницю, 4 вересня.

Метою стало проведення першої в історії бойової місії над українською територією. Про це повідомив Telegram-канал “Военный обозреватель”.

Повітряні судна з бортовими номерами JULIA51/61-0034 та JULIA53/60-0044 увійшли в повітряний простір України з території Польщі в районі Волинської області. Далі B-52H наблизилися до кордону з півостровом, пролетівши над узбережжям Азовського моря.

Бомбардувальники ВПС США ввійшли в повітряний простір України й наблизилися до Криму.

Бомбардувальники ВПС США ввійшли в повітряний простір України й наблизилися до Криму. Telegram-канал “Военный обозреватель”

“Поки на півночі Криму літали стратеги, біля південного узбережжя фіксували активність російських засобів ППО і літаки радіоелектронної розвідки RC-135W Rivet ВВС США, аналогічний британський розвідник, протичовновий P-8A Poseidon і знову британський Bombardier Sentinel R1”, – йдеться в повідомленні.

Два B-52H Stratofortress ВВС США пронеслися в небі біля Криму.

Два B-52H Stratofortress ВВС США пронеслися в небі біля Криму. Telegram-канал “Военный обозреватель”

Водночас росЗМІ заявили, що винищувачі ПКС Росії не могли бути підняті на перехоплення бомбардувальників США (як це траплялося не раз) через те, що “американці перебували в повітряному просторі України”.

Літаки США вилетіли з авіабази Ферфорд у графстві Глостершир (Великобританія).

Літаки США вилетіли з авіабази Ферфорд у графстві Глостершир (Великобританія). Telegram-канал “Военный обозреватель”

ПКС Росії не могли підняти свої винищувачі для перехоплення бомбардувальників США

ПКС Росії не могли підняти свої винищувачі для перехоплення бомбардувальників США Telegram-канал “Военный обозреватель”

Додамо, бомбардувальники B-52H Stratofortress вперше в історії увійшли в повітряний простір України.

У Командуванні ВВС США в Європі підкреслили, що проведені польоти групи американських стратегічних бомбардувальників у повітряному просторі України продемонстрували можливості щодо стримування Росії, передає “Интерфакс“.

Військові розповіли, що літаки провели важливі навчання з інтеграції з українськими винищувачами. Їх польоти були давно заплановані в рамках тимчасового перекидання шести американських B-52H на передову авіабазу Ферфорд в Англії.

“Місія надала партнерам цінну можливість потренуватися в повітрі. Крім того, місія продемонструвала, як літаки та екіпажі B-52 передового базування сприяють колективній безпеці та забезпечують США, союзників із НАТО і партнерів можливістю для стримування Росії”, – зазначили в Командуванні.
Загрузка...
Залишити коментар