COVID-вакцинація почалася у Вінницькій, Чернігівській і Київській областях

Джерело: Правий берег

Вакцинація від коронавірусу, окрім Черкащини, 24 лютого розпочалася також у Вінницькій, Чернігівській і Київській областях.

Першими щеплення від коронавірусу там отримали медики. Їх вакцинували препаратом Covishield, який закупила Україна. Він виробляється на потужностях індійського Serum Institute.

Голова Вінницької облдержадміністрації Сергій Борзов повідомив у Facebook, що перший укол препаратом був зроблений лікарю Людмилі Бойко о 14:38, яка входить до складу мобільної медичної бригади. Вона ж буде вакцинувати інших.

У прищеплювальному кабінеті Вінницького регіонального гепатологічноно центру сьогодні прищепили вже 14 медиків.

У Вінницьку область доставили 17,8 тисяч доз вакцини AstraZeneca.

У Київській області щеплення першою отримала лікар інфекційного відділення Тетяна Шульженко з Броварів. Процес вакцинації зайняв 15 хвилин, перед щепленням уточнювали інформацію про самопочуття і наявність хронічних захворювань, передає “Україна 24”.

У Чернігівській області першим прищепився від COVID-19 завідувач відділення обласної лікарні Ігор Кузин, повідомила голова Чернігівської ОДА Ганна Коваленко.

“Страшно хворіти, страшно бачити, як пацієнти і близькі люди хворіють і, на жаль, помирають. Людство не придумало в боротьбі з масовими хворобами нічого краще вакцинації”, – заявив Кузін.

Голова Чернігівської ОДА зазначила, що область отримала 6800 доз вакцини, першими добровільно зробили щеплення 10 медиків обласної лікарні.

“Важливо дбати про медиків, які працюють з COVID-позитивними”, – підкреслила Коваленко.


Загрузка...Залишити коментар