ДБР підтвердило відкриття справи проти Порошенка через Томос

Джерело: zik

Державне бюро розслідувань у четвер, 18 червня, підтвердило відкриття справи проти п’ятого президента України Петра Порошенка через Томос. Про це повідомив представник пресслужби ДБР Максим Білоусенко у коментарі “Укрінформу”

За його словами, слідство здійснюється у справі щодо можливих незаконних дій вищих посадовців, спрямованих на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні Православної церкви України (ПЦУ).

Як зазначається, Служба безпеки України розпочала розслідування ще 6 листопада 2019 року після заяви парафіян Київського Патріархату УПЦ “на незаконні дії ряду вищих посадових осіб, які вчинили дії, спрямовані на розпалювання міжрелігійної ворожнечі при створенні ПЦУ”.

Після цього СБУ передала матеріали ДБР для подальшого розслідування. Наразі слідство у цій справі триває.

Нагадаємо, 18 червня Петро Порошенко прийшов до Печерського суду для обрання йому запобіжного заходу у справі про можливі порушення при призначенні заступника голови Служби зовнішньої розвідки Сергія Семочка.

У суді Петро Олексійович повідомив, що ДБР відкрило нову справу проти нього за розпалювання міжрелігійної ворожнечі через Томос і створення Православної церкви України.Загрузка...

Залишити коментар