Дівчинку-підлітка вигнали з уроків і висміяли через борг після карантину

Джерело: Обозреватель

В одній із приватних шкіл у Житомирі 12-річну ученицю нібито вивели з уроку і залишили сидіти в вестибюлі через заборгованість з оплати навчання в карантин.

Про це в коментарі zhitomir.info заявила мама дівчинки Олена. Вона стверджує, що обіцяла погасити заборгованість у 1200 гривень вже за тиждень, проте дитину висміяли співробітники школи.

“Це заборгованість із часів карантину. Тобто, на карантині не було занять, але ми оплачували повну вартість навчання. У мене раніше ніколи не було заборгованостей у школі. Ніколи не було конфліктів із педколективом, але й ситуація, яка склалася, вона мене просто шокувала, бо дитину довели до нервового зриву”, – сказала жінка.

“Раніше такого ніколи не було, вона дуже активна. Але їй було соромно. Уявіть, вона сиділа в холі, підійшов завгосп, запитав: “Дитя, що ти сидиш не в уроці, а в холі? У тебе що немає довідки?” На це консьєржка на весь хол почала кричати: “Не довідки у неї немає, а грошей немає. Тому нехай сидить”. І якраз почалася перерва, вийшли інші діти і почали з неї сміятися”, – розповіла українка.
Вона додала, що під час карантину залишилася без заробітку, але пояснила ситуацію адміністрації навчального закладу та повідомила, коли повністю розрахується.
Загрузка...
Залишити коментар