Для українців, які отримують субсидії на газ, запровадили нове правило

Джерело: Обозреватель

Споживачі природного газу, які отримують субсидії, зобов’язані негайно повідомляти органи соцзахисту про зміну постачальника палива.

Інакше субсидії та пільги можуть бути розраховані неправильно. Про це йдеться у повідомленні прес-служби на сайті Міністерства соціальної політики.

Щомісячного органи соцзахисту отримують від постачальників газу інформацію про тарифи.

“Ці відомості отримуються на підставі отриманої від пільговиків та отримувачів житлових субсидій інформації про набір отримуваних ними житлово-комунальних послуг, а також про дані підприємств – надавачів цих послуг (назва, код ЄДРПОУ, номер особового рахунку тощо). Своєчасне надання інформації про зміну виконавців ЖКП забезпечить актуальний та правильний розрахунок розміру субсидій та пільг”, – повідомили у Мінсоці.

Компанії, що постачають газ населенню в умовах ринку, оприлюднили ціни на вересень. Мінімальний тариф становить 4,39 грн за кубометр, а максимальний – 7 грн.

В Україні через нову методику розрахунку доходу знизиться розмір соціальної допомоги багатодітним сім’ям. Крім того, вже зменшили і розмір субсидій. В результаті в опалювальний сезон субсидія зменшитися приблизно на 40% порівняно з минулим роком.
Загрузка...
Залишити коментар