До Ради можуть пройти 5 партій: за кого українці готові віддати голоси сьогодні – рейтинг

Джерело: 24 канал

Якби дострокові вибори до Верховної Ради відбулися наприкінці серпня – на початку вересня 2020 року, до парламенту потрапили б п’ять партій. Майже всі вони представлені в парламенті, окрім “Радикальної партії Ляшка”. Натомість “Голос” до цього переліку не потрапляє. З новим рейтингом партій пропонуємо ознайомитися далі.

Рейтинг партій складений за свіжими результатами опитування, проведеного соціологічною групою “Рейтинг”.

Які партії пройшли б до Верховної Ради на перевиборах всередині серпня:
  • “Слуга народу” – 25,7%.
  • “Опозиційна платформа – За життя” – 16,7%;
  • “Європейська Солідарність” – 15,6%;
  • “Батьківщина” – 9,4%.
  • “Радикальна партія Ляшка” – 6%.

Не долають п’ятивідсотковий бар’єр: партія “Голос” (4,3%), партія “Сила і честь” (4%), партія Шарія (3,5%). Рейтинг інших політичних сил – нижчий за 3%. Тих, хто не визначився – близько 14%.

рейтинг партій

Електоральні вподобання українців

Згідно з попереднім опитуванням “Центру Разумкова” в голосуванні за партії існують чіткі регіональні та вікові відмінності.

Так, “Слуга Народ” значно більше голосів здобуває серед молодших респондентів – 6 із 10 її виборців молодші 40 років.

ОПЗЖ, на противагу цьому, має більш “пенсійний характер”: 7 із 10 виборців політсили старші 50 років, а майже половина – старші 60 років. Окрім того, половина зі всіх виборців ОПЗЖ проживає на Сході держави.

А ось майже всі виборці “Європейської Солідарності” проживають на Заході та у Центрі країни, на Сході та Півдні живе менше як 14% від усіх тих, хто збирається голосувати за політсилу.
Загрузка...
Залишити коментар