Допит Порошенка в СБУ тривав близько трьох годин


П’ятий президент України Петро Порошенко заявив, що зустріч в Службі безпеки України відбулася з його ініціативи. Про це він сказав після допиту біля будівлі СБУ.

Порошенко зазначив, що пробув в СБУ близько трьох годин.

«Ми, на сьогодні, дуже легко можемо пояснити, в умовах енергетичної кризи 2014-2015 років, чому в умовах окупації Донбасу, де знаходилося 90 відсотків українського вугілля, українського антрациту, вимушені були купувати вугілля у Росії, завозити з державних шахт вугілля для забезпечення функціонування половини України в умовах абсолютно пустих вугільних складів», – сказав Порошенко.

П’ятий президент зазначив, що може пояснити, чому Україна була вимушена купувати електричну енергію в умовах віялових відключень.

«Я думаю, нехай зараз пан Зеленський пояснить, чому у 2020-2021 роках на мільярд доларів він купує електроенергію і купує вугілля з окупованих територій і з Росії, тоді, коли ми перебудували електростанції і перевели їх на вугілля, яке видобувається в Україні», – додав Порошенко.

П’ятий президент України 4 червня прийшов на допит у Службу безпеки України. В СБУ зазначили, що допит відбувався у межах кримінального провадження щодо Віктора Медведчука та Тараса Козака.


Загрузка...Залишити коментар