Дитина в комі через п’яних поліцейських – Аваков і Князєв мають піти у відставку

Матеріал переглянуло: 2 273 читачів
Джерело: ua1

Двоє виродків поранили дитину. У День захисту дітей. Міністр навіть поста зі співчуттями не написав, глава Нацполіції радить всім молитися.

Я не розумію…

Я уявив, якби в Чехії, Франції, Данії або Нідерландах двоє п’яних поліцейських заради втіхи палили зі зброї на вулиці і потрапили в голову 5-річній дитині.

До кінця дня міністр МВС і глава Національної поліції пішли б у відставку. Без жодних “але”. Просто 5-хвилинний брифінг, вибачення і відставка. Якби вони цього не зробили, то вже до ранку на вулицях були б сотні тисяч громадян з вимогою відставок. У Франції швидше за все кілька днів центр Парижа був би охоплений вогнем і вуличними сутичками. І тоді теж відставка, але більш ганебна і вже ніяких шансів на повернення в політику.

У нас же двоє виродків поранили дитини. У день захисту дітей. Міністр – на своїй посаді, навіть поста жалю не залишили. Глава Нацполіціі – радить усім молитися. У уповноваженого з прав дітей на сторінці тільки радісні фото в честь його повторного призначення на посаду.

Ніхто з офіційних осіб не коментує дикою випадок, ніхто не подав у відставку. На вулицях нікого немає і шини не горять. Хіба це не країна виродків?Загрузка...

Залишити коментар