Експертиза підтвердила наявність метадону в крові нардепа Полякова

Джерело: УНН

У крові покійного нардепа Антона Полякова була невелика доза алкоголю та метадон. Про це в ефірі одного з телеканалів заявив речник Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко.

“Судово-медичні експерти повідомили слідству, що в організмі загиблого є крім алкоголю, невеликої дози (про що повідомив начальник Київської поліції), є також така хімічна речовина як метадон. Але, який саме це був метадон, коли він потрапив в організм відносно часу смерті і, як це могло вплинути на смерть потерпілого — буде встановлено після глибоких досліджень”, – заявив Шевченко.

Він також наголосив, що наразі слідство розглядає версію, як самостійного вживання цих речовин Поляковим, так і версію, що його було отруєно. Однак підозри у справі ще нікому не вручено.

33-річного народного депутата Антона Полякова в ніч на 8 жовтня виявили мертвим. Відкрито провадження за статтею Кримінального кодексу про навмисне вбивство з позначкою “природна смерть”. Експертиза встановила, що смерть нардепа настала через гостру коронарну недостатність, гостру ішемічну хворобу серця.

Наразі очікують результати ще низки експертиз. Правоохоронці не виключають, що причиною смерті могло бути отруєння, в тому числі і сторонньою особою.


Загрузка...Залишити коментар