Facebook і Twitter заблокували акаунти, пов’язані з Росією

Джерело: Кореспондент

Американські соціальні мережі Facebook і Twitter видалили або заблокували за “скоординовані неавторизовані дії” низку облікових записів, пов’язаних з російськими структурами. Про це повідомляється в прес-релізах соціальних мереж, оприлюднених напередодні.

Так, за даними Facebook, із соцмережі були видалені 13 акаунтів і дві сторінки, пов’язані з російським Агентством інтернет-досліджень. Дії цих сторінок були спрямовані, за твердженням соцмережі, на Великобританію, США, Алжир і Єгипет.

“Ми почали це розслідування, ґрунтуючись на інформації від ФБР. Наше внутрішнє розслідування виявило повний обсяг мережі у Facebook”, – йдеться в прес-релізі.

Twitter, в свою чергу, повідомляє про те, що в цій соцмережі були заблоковані п’ять облікових записів.

“За маніпуляції на платформі ми призупинили дію п’яти акаунтів, які ми можемо достовірно співвіднести з російськими державними суб’єктами”, – йдеться в заяві.

Раніше повідомлялося, що Facebook видалив десятки акаунтів, що використовувалися для впливу на вибори в Україні торік. На рекламу у Facebook і Instagram під час президентських і парламентських виборів організатори фейків витратили майже 2 млн доларів.
Загрузка...
Залишити коментар