“Генпрокуратура” “ЛНР” хоче запровадити смертну кару

Джерело: Интерфакс

Так звана «генпрокуратура» терористичного угрупування «ЛНР» звернулася до бойовиків, що захопили владу, з проханням ввести смертну кару за розпливчасті «геноцид і використання заборонених засобів ведення війни», повідомляє російський Інтерфакс.

«Покарання має бути пропорційно скоєного злочину, і вбивство мирних жителів Донбасу українськими карателями не може бути виправдано нічим. Такі злочини, як свідчить історія, зокрема, проведення Нюрнберзького процесу, не мають термінів давності.

Слідчими Генеральної прокуратури зібрана достатня доказова база, щоб можна було говорити про необхідність посилення санкцій деяких статей чинного кримінального кодексу «ЛНР». Зокрема, мова йде про покарання за вчинення злочинів проти миру і безпеки людства.

У зв’язку з цим, генеральна прокуратура «ЛНР» звертається… з клопотанням розглянути можливість посилити покарання за вчинення злочинів, пов’язаних із застосуванням заборонених засобів і методів ведення війни, а також вчинення геноциду, посиливши його аж до вищої міри », – сказано в повідомленні терористів.


Загрузка...Залишити коментар