Гройсман підклав Зеленському «величезну свиню»

Матеріал переглянуло: 570 читачів
Джерело: Знай

Уряд Гройсмана не звільнить із посади мера Віталія Кличка.

Про це стало відомо із повідомлення в телеграм-каналі Klymenko Time, пише Рoliteka.

“Прес-секретар прем’єра Василь Рябчук повідомив цю новину з формулюванням “Чинний склад Кабміну не буде погоджувати звільнення Віталія Кличка з посади глави Київської міської держадміністрації”, – йдеться у повідомленні.

Це означає, що Кабмін Гройсмана не збирається звільняти Кличка ні сьогодні, ні через тиждень. Як відомо, напередодні Рябчук говорив, що це питання Кабмін розгляне на засіданні в середу, 14 серпня. А до цього, до відпустки Гройсмана, – що питання звільнення Кличка розглянуть на наступному ж засіданні уряду.

“Сьогодні Гройсман остаточно вибрав сторону в цьому конфлікті. І отримав дуже впливових ворогів з Офісу президента. Що буде з ними робити, втративши крісло прем’єра? Вірніше, не так – що вони будуть робити з ним?”, – цікавляться у повідомленні.

“Колеги-журналісти, відповідаю всім одразу. Питання погодження звільнення Віталія Кличка було обговорено з урядовцями. Прийнято рішення, що чинним складом Уряду розглядатись воно не буде”, – йдеться у дописі Рябчука.

Українці не залишились осторонь і взялись коментувати допис прес-секретаря прем’єр-міністра.

“Л.Д. Троцький: ні миру, ні війни, а армію розпустити”, “И правильно. Пусть берут ответственность уже на себя”, “Сволочи вы все”, – пишуть користувачі.Загрузка...

Залишити коментар