Ізраїль провакцинував половину населення і скасовує низку обмежень

Джерело: Правий берег

Ізраїль з неділі, 21 лютого, знімає ряд обмежень, введених через поширення коронавірусної інфекції. Майже половина населення країни отримала принаймні перший компонент вакцини.

У країні відновлюють роботу спортивні зали, готелі і релігійні установи, передає ВВС.

Відвідувачі будуть зобов’язані мати документ про вакцинацію або довідку про наявність антитіл. Дані про щеплення або наявність антитіл відображаються у спеціальному мобільному додатку, розробленому на замовлення міністерства охорони здоров’я країни.

Також в Ізраїлі відновлять роботу всі магазини. Для їх відвідування не потрібні довідки про наявність імунітету до коронавірусної інфекції.

Жителі Ізраїлю як і раніше повинні дотримуватися соціальної дистанції, танці в банкетних залах і ресторанах заборонені, а число віруючих, які одночасно знаходяться в мечеті, синагозі або церкві, не повинно перевищувати половини від звичайної кількості.

Кампанія вакцинації населення в Ізраїлі – одна з найактивніших і швидких у світі. Перший компонент вакцини Pfizer отримали понад 45% 9-мільйонного населення країни. За даними влади країни, ефективність двох доз вакцини становить 95,8%. 


Загрузка...
Залишити коментар