Кабмін обмежив ціну на газ для населення на рівні 6,99 грн/куб. м з 1 лютого

Джерело: Правий берег

Кабінет Міністрів затвердив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Про це повідомив прем’єр-міністр Денис Шмигаль на позачерговому засіданні Кабінету Міністрів у понеділок, 18 січня, передає Інтерфакс-Україна.

За словами прем’єр-міністра, така ціна діятиме до завершення опалювального сезону або до завершення карантину, і вище ніж 6,99 грн за кубометр постачальники газу ціну піднімати не зможуть.

“Це рішення дасть змогу знизити ціну на газ для українців у середньому на 30%. Наголошу, що встановлена урядом ціна нижча на 1,5 грн за кубометр за ту, яка була у 2018-2019 роках. У зимові місяці тих років платіжки в середньому становили 2,5-3 тис. грн, або 75% мінімальної зарплати на той час. Встановлена нами ціна (6,99 грн/куб) означає, що за такого самого споживання середня платіжка буде приблизно на 500 грн менша і становитиме приблизно 40% мінімальної зарплати”, – пояснив Шмигаль.

Як наголосив прем’єр-міністр, ті споживачі, які отримають мінімальну ціну газу, і далі отримуватимуть субсидії в повному розмірі. Наразі середній місячний розмір субсидій у країні становить більше ніж 1,6 тис. грн, субсидії отримують понад 3 млн домогосподарств.


Загрузка...
Залишити коментар