Карантин в Україні: злочинність знизилася на 30%

Джерело: Кореспондент

З початку введення карантину в Україні істотно знизився рівень злочинності, проте активізувалися шахраї. Про це сказав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, повідомляє прес-служба МВС в суботу, 28 березня.

За даними Авакова, з початку карантину рівень злочинності в країні скоротився на 30%. При цьому правоохоронці фіксують активізацію шахраїв, які намагаються нажитися на ситуації з коронавірусом.

“Ми дуже активно намагаємося реагувати на всі фейки. Наприклад, недавно була ситуація, коли розсилалися смс-повідомлення про те, що ніби якась фірма повинна була ходити по квартирах і дезінфікувати приміщення. Поліція це відстежувала. Відсилала смс-повідомлення з попередженням, що це шахраї. Але такі злочини – не системні”, – розповів він.

Аваков додав, що зараз “найбільшим злочином” в країні є порушення карантинного режиму.

“Люди наражають на небезпеку не тільки себе, але і своїх рідних і оточуючих. Поки нам не потрібен надзвичайний стан або комендантська година, але карантин повинен бути максимально повним… Якщо доведеться ввести комендантську годину, як це вже зробили в ряді європейських країн, то доведеться вводити і надзвичайний стан”, – додав глава МВС.Загрузка...

Залишити коментар