Кіпрська церква визнала автокефалію – ПЦУ

Джерело: Кореспондент

Православна церква Кіпру визнала автокефалію Православної церкви України. Таким чином, ПЦУ визнали вже чотири церкви, повідомляє її прес-служба в суботу, 24 жовтня.

Зазначено, що сьогодні предстоятель Православної церкви Кіпру архієпископ Хризостом II під час синодальної спільної божественної літургії в монастирі Пафосу вперше згадав в Диптиху ім’я митрополита Київського і всієї України Епіфанія як предстоятеля автокефальної Православної церкви України.

“Таким чином, Кіпрська церква, яка є однією з найдавніших помісних церков, визнана автокефальною на III Вселенському соборі, і 10-ю за місцем в Диптиху, приєдналася до визнання томосу про автокефалію Православної церкви України і стала четвертою церквою, яка визнає помісною ПЦУ – після Вселенського патріархату, церкви Греції і Олександрійського патріархату”, – йдеться в повідомленні.

Раніше найбільша в світі Румунська православна церква заявила про згоду з наданням автокефалії ПЦУ, але виступила за консенсус з цього питання між Вселенським і Московським патріархатами.


Загрузка...
Залишити коментар