Коли розпочнеться опалювальний сезон в Україні

Джерело: 24 канал

Календарна дата старту опалювального сезону в Україні – 15 жовтня. Але у кожному регіоні органи місцевого самоврядування самі вирішують, коли вмикати опалення. Це залежить від температури повітря, вчасного розв’язання стратегічних питань та погашення боргів.

Органи місцевого самоврядування готові розпочати підключення опалення об’єктам соціальної сфери з 10 жовтня, а житловому фонду – з 15 жовтня, повідомила міністерка розвитку громад і територій України Альона Бабак.

Початок опалювального сезону 2019 – 2020 в Україні

Але по факту опалювальний сезон розпочнеться тоді, коли протягом трьох діб середньодобова температура повітря буде нижче +8 градусів,
– зазначила Бабак.

За інформацією з регіонів, житловий та соціальний фонди майже на 100% готові до старту опалювального сезоні, а комунальні підприємства теплоенергетики – на всі 100%.

Є певні проблеми з входженням в опалювальний період у приватних підприємств та тепловиків Донецької та Луганської областей, які уряд вирішує спільно з органами місцевого самоврядування, запевнила міністерка.

Коли ввімкнуть опалення у Львові?

Невідомо, як в інших містах, а от у Львові 4 жовтня розпочнеться опалювальний сезон для закладів освіти, культури та охорони здоров’я. Там тепло до цих установ подаватиметься виключно за їхніми заявками.

“Щодо житлових будинків, то ми на 100% готові подавати тепло, зараз завершується заповнення систем. Рішення буде прийнято в залежності від погодних умов”, – повідомив в.о. директора департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міськради Олександр Одинець.Загрузка...

Залишити коментар