Колишня працівниця інституту хотіла продати вкрадений з лабораторії небезпечний вірус, який зберігала в домашньому холодильнику

Джерело: Правий берег

Колишню працівницю Державного науково-контрольного інституту біотехнологій і штамів мікроорганізмів викрили на зберіганні вдома штаму вірусу небезпечної хвороби. Вона забрала його з лабораторії й планувала продати.
Про це повідомляє Офіс генерального прокурора.

Слідство встановило, що згадана співробітниця винесла з приміщення інституту флакони зі штамом вірусу особливо небезпечної хвороби — ньюкаслської хвороби птиці. Їх вона потім зберігала в холодильнику у своєму будинку й мала намір продати.

Щоб приховати свій злочин, жінка навмисне порушила методику зберігання й розведення вірусів. Під час вирощування нової популяції вірусу вона занижувала кількість вихідних зразків, не повертала їх до сховища мікроорганізмів, а частину новоутвореного матеріалу привласнювала.

Колишній співробітниці інституту повідомили про підозру за ч. 2 ст. 191 Кримінального кодексу (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем). Розслідування у справі триває, запобіжний захід підозрюваній ще не оголосили.


Загрузка...
Залишити коментар