Коронавірус в Україні: ПриватБанк зупинив продаж готівкової валюти

Джерело: zik

Від сьогодні, 18 березня ПриватБанк призупиняє продаж готівкової валюти та переходить виключно на валютообмін в онлайн у зв’язку із запровадженням профілактичних заходів для запобігання поширенню коронавірусу COVID-19. Про це повідомила пресслужба банку.

“З 18 березня ПриватБанк проводитиме валютообмінні операції для клієнтів фізичних осіб у безготівковому форматі через мобільний банк Privat24, веб версію Приват24 та мережу терміналів самообслуговування”, – йдеться в повідомленні.

У банку пояснили, що таке рішення було прийнято задля безпеки клієнтів у період карантинних заходів проти коронавірусу та до моменту відновлення міжнародного авіасполучення та поставок в Україну валютних банкнот з-за кордону.

Водночас у фінансовій установі зазначили, що готівку у касах ПриватБанку без обмежень зможуть отримати власники валютних депозитів, строк дії яких завершується.

“Будь-які операції з готівковою гривнею як в касах банку, так і мережі банкоматів, проводяться у звичайному режимі”, – додали в банку.Загрузка...

Залишити коментар