Країна перебуває на межі другої хвилі COVID-19 – нарада у Президента

Джерело: Правий берег

У зв’язку з черговим антирекордом з кількості хворих на коронавірус за добу Президент України Володимир Зеленський наголошує на необхідності посилення інформування населення щодо протидії поширенню COVID-19 в Україні та закликає громадян вживати заходів особистої безпеки. Про це інформує пресслужба Глави держави, передає УНН.

Так, на традиційній селекторній нараді Глава держави зазначив, що 13 серпня в Україні коронавірусну хворобу підтвердили у 1732 громадян.

Такі цифри та кількість госпіталізованих “свідчать про те, що країна перебуває на межі другої хвилі, тож варто уважніше ставитися до заходів безпеки та карантинних правил”, повідомили у Президента.

“Маємо максимально посилити інформаційну кампанію щодо протидії поширенню коронавірусу. Необхідно донести населенню важливість вжиття заходів особистого захисту, дотримання правил карантину: мінімізації відвідувань місць скупчення людей, відвідування масових заходів”, – сказав Глава держави, звертаючись до урядовців та голів облдержадміністрацій.
Загрузка...
Залишити коментар