КиївПрайд: У Києві проходить Марш рівності (Наживо)

Матеріал переглянуло: 394 читачів
Джерело: 24 канал

Марш рівності КиївПрайд проходить 23 червня в українській столиці вже п’ятий рік поспіль. Метою маршу є допомога подолати дискримінацію та насильство щодо ЛГБТ-спільноти.

Програма цьогорічних заходів КиївПрайду розпочалася 14 червня. А Маршем рівності 23 червня вона завершується.

Правоохоронці узяли маршрут прайду під посилений контроль ще з вечора 22 червня. Наразі у столиції чергує понад 1000 силовиків. Підходи до парку Шевченка перекриті кордонами силовиків і металевою сіткою.


Поліція на Марші рівності 2019/ Фото Антона Голобородька (24 канал)


Правоохоронці патрулюють центр Києва/ Фото Антона Голобородька (24 канал)

Підготовка до КиївПравду у Києві/ Фото Антона Голобородька (24 канал)

Противники прайду прийшли ще вранці – задовго до початку прайду. Зокрема, понад півсотні молодиків перекрили вулицю Володимирську, по якій повинні пройти учасники маршу рівності. Із собою вони принесли пластикові стільці, які і розставили посеред вулиці.

Противники Маршу рівності узяли із собою плакати:

Фото Антона Голобородька (24 канал)

Марш рівності мав стартувати о 9:00, однак навіть через годину люди продовжували підходити та приєднуватись до колони. Учасники зазначають. що ця кількість людей видається їм найбільшою за сотанні роки.

Що таке КиївПрайд? Українська громадська організація, яка бореться за права ЛГБТ-спільнот та займається формуванням поваги до цих прав у суспільстві. Програма КиївПрайду – це різні культурно-просвітницькі заходи. Їхня мета – розповісти про проблеми ЛГБТ-спільноти в Україні та про буденне життя її представників.Загрузка...

Залишити коментар