Львівська поліція відкрила справу через допис юриста про собаче лайно

Джерело: Правий берег

Поліцейські відкрили кримінальне провадження через допис львівського юриста Романа Верхоляка у Facebook за заклики до жорстокого поводження з тваринами.

У дописі чоловік розкритикував власників собак, які не прибирають фекалії за своїми собаками і розповів історію про те, як його знайомий порозкидав на дитячих майданчиках собачий корм із проносним засобом, пише ZAXID.NET.

Йдеться про допис юриста Романа Верхоляка від 27 лютого, де він розповідає, що познайомився з чоловіком, який розкидає на дитячих майданчиках і стадіонах перемішаний з проносним засобом собачий корм. За словами Романа Верхоляка, таким чином чоловік хоче, щоб власники тварин відчули, як почуваються відвідувачі дитмайданчиків і стадіонів через неприбрані собачі фекалії. У цьому ж дописі Роман Верхоляк написав, що батькам з іншим районів варто «взяти на озброєння таку методику».

На допис Романа Верхоляка активно відреагувала частина спільноти львівських собачників, заявляючи, що чоловік закликає до жорстокості щодо тварин. Наступного дня у прес-службі поліції Львівщини повідомили, що 27 лютого поліцейські побачили допис Романа Верхоляка і виявили у ньому «публічні заклики жорстокого поводження з тваринами». За цим фактом поліцейські відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст.299 (жорстоке поводження з тваринами) ККУ. Покарання за цією статтею – від 1700 до 51 000 грн або або арешт до шести місяців чи обмеження волі до трьох років.

Зранку 28 лютого допис Романа Верхоляка заблокував Facebook. У розмові із ZAXID.NET чоловік пояснив, що не мав наміру жорстоко поводитись із тваринами.

Загрузка...
Залишити коментар