Ляшко розповів, скількох українців вакцинують від COVID

Джерело: Правий берег

Україна отримає вакцину проти коронавірусу як мінімум на 20% населення в рамках глобальної ініціативи COVAX. Про це на онлайн-зустрічі з представниками бізнесу повідомив заступник міністра охорони здоров’я, головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко.

“Україна приєдналася до глобальної ініціативи COVAX. Було доручення президента щодо забезпеченості України вакциною проти COVID-19. Зараз ми активно над цим працюємо. І є обіцянка, що як мінімум на 20% населення вакцина прийде в рамках COVAX”, – сказав він.

Ще, за словами санлікаря, МОЗ також працює з виробниками вакцини безпосередньо, щоб налагодити як поставки препаратів за кошти держбюджету, так і забезпечити можливість для українців замовляти вакцини самостійно або через роботодавця, який захоче проводити вакцинацію співробітників.

Ляшко зазначив, що сьогодні сім виробників у світі приступили до фінальної стадії випробування вакцини від коронавірусу і, ймовірно, до кінця року світ отримає результати випробувань та засоби для імунопрофілактики.

“Закликаємо усіх дочекатися вакцини, оскільки набуття колективного імунітету в країні – це все ж середньовічний підхід. Ми будемо чекати оптимістичних результатів випробувань”, – сказав санлікар і закликав українців дотримуватися правил карантину.Загрузка...
Залишити коментар