Ляшко виступив за легалізацію канабісу

Джерело: Правий берег

Головний санітарний лікар України Віктор Ляшко зробив важливу заяву про легалізацію марихуани. Він вважає, що розв’язання цього питання є важливим для тяжкохворих пацієнтів.

Як зазначив Ляшко в коментарі для РБК-Україна, використання медичної марихуани в терапевтичних цілях підтверджено вченими.

“Як лікар, переконаний, що варто говорити та пояснювати про медичний канабіс. Легалізації канабісу в медичних цілях – це у першу чергу, про розв’язання питання зменшення болю для важкохворих. А не політика. Терапевтичне застосування канабісу підтверджене вченими для важкохворих пацієнтів, зокрема онкохворих і паліативних хворих, дітей з епілепсією, пацієнтів із депресією та тривожними станами, військових з посттравматичним синдромом, людей з хворобами Альцгеймера, Паркінсона, розсіяним склерозом та псоріазом”, – пояснив головний санітарний лікар.

Він додав, що марихуану дозволили використовувати в лікувальних країнах, і Україні також варто було б переглянути це питання.

“Вживання канабісу з медичною ціллю дозволено у – Данії, Австрії, Італії, Канаді, Швейцарії, Польщі, Фінляндії, Північній Македонії. Також, медична марихуана дозволена в Туреччині, Ізраїлі, Росії, Замбії, Зімбабве, Перу, Таїланді, Вануату та Панамі”, – розповів Ляшко і додав, що потрібно легалізувати марихуану без ажіотажу, оскільки в пріоритеті – допомога важкохворим людям.


Загрузка...
Залишити коментар