Лише для жінок та дітей: в Україні з’явилася нова служба таксі

Джерело: 24 канал

Вже кілька тижнів вулицями столиці курсують рожеві авто. Нова служба таксі називається Pink Taxi Kyiv і розрахована виключно для жінок та дітей, за кермом – також жінки. У всіх автівках є дитячі крісла, а ще служба надає послуги автоняні – водійка може відвезти дитину в школу чи на гурток. Навіщо створили таксі для жінок і чи є на нього попит – дізнавались журналісти 24 каналу.

У компанії запевнили, що користуватись такою службою безпечно, бо усі водії оформлені офіційно. Поки що таких авто по Києву курсує лише чотири, незабаром парк налічуватиме десять машин.

З такою концепцією у Британії у 2006 році створили службу таксі, зараз вони працюють у 18 країнах. Юрист нової служби розповів, що компанія українська і ніяк не пов’язана з іноземною.

Письменниця та громадська активістка Анастасія Мельниченко чотири роки тому запустила кампанію #ЯНеБоюсьСказати, яка підняла проблему сексуального насильства над жінками в Україні.

Я думаю, небагато чоловіків можуть розповісти про те, що вони, наприклад, були зґвалтовані таксистом, а у жінок, на жаль, цих історій вистачає, тому дійсно є такий попит. Якщо чоловіків настільки хвилює гендерна рівність, то напевно треба після протестів проти цього рожевого таксі йти протестувати проти барбершопів, які виключно для чоловіків,
– каже Анастасія Мельниченко.

Торік у Києві та Одесі таксисти зґвалтували своїх пасажирок. Саме через такі трагедії й існує попит на таксі з жінками-водіями. У нової служби поїздки розписані вже на кілька днів наперед.

https://24tv.ua/lishe_dlya_zhinok_ta_ditey_v_ukrayini_zyavilasya_nova_sluzhba_taksi_n1269428
Загрузка...
Залишити коментар