Марина Порошенко очолила список «Європейської солідарності» на виборах до Київради

Джерело: ТСН

Марина Порошенко, дружина п’ятого президента України Петра Порошенка, на майбутніх місцевих виборах до Київської міської ради, які відбудуться 25 жовтня, очолить список партії “Європейська солідарність”.

Про це стало відомо 16 вересня на зборах  “Європейської солідарності”.

Колишня перша леді Марина Порошенко пояснила, що йде у політику, бо, за її словами, їй не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися Київ.

“Перш за все, я хочу подякувати за довіру всій команді “Європейської солідарності”, а також за підтримку моїй родині – чоловіку Петру Олексійовичу і нашим дітям. Сьогодні я стою перед вами в новому статусі. І знаю, що перше питання, яке я почую, буде: “Чому я іду в політику?”. Відразу хочу сказати: не відчуваю себе політиком. Передусім, я громадянка своєї країни, яку я дуже люблю. І мені не байдуже, що буде з Україною і як буде розвиватися наша столиця”, – сказала Марина Порошенко.

Зазначимо, що Марині Порошенко нині 58 років. Вона закінчила Київський медичний інститут. Вона кандидатка медичних наук, авторка першої в незалежній Україні дисертації. Втім після отримання звання кандидатки медичних наук вона пішла з професії. І до медицини поки не повернулася. Вона є очільницею Ради Благодійного фонду Петра Порошенка, у 2018-2019 роках була головою Українського культурного фонду.

Загрузка...
Залишити коментар