Масове отруєння після весілля в кафе

Джерело: Кореспондент

У Кропивницькому розслідують спалах гострої кишкової інфекції після святкування весілля. Про це повідомляє регіональне управління Держпродспоживслужби.

“П’ятеро постраждалих, серед яких двоє дітей до 17 років, напередодні перебували на святкуванні весілля в кафе в Кропивницькому. З попередніми діагнозами “харчова токсикоінфекція” (три особи) і “гастроентероколіт” (дві особи) постраждалих госпіталізували в Центральну міську лікарню”, – йдеться в повідомленні.

Фахівці Держпродспоживслужби при обстеженні кафе виявили низку порушень у сферах санітарного законодавства і безпеки харчових продуктів, а також недотримання протиепідемічних заходів.

Також на святкуванні весілля знаходилося близько 30 осіб, що є порушенням протиепідемічних вимог, адже на період карантину при організації банкетів дозволяється участь не більше 10 осіб.

Для проведення лабораторних досліджень під час розслідування спалаху фахівці відібрали чотири проби питної води, готових страв, харчових продуктів, змиви на наявність патогенних і умовно-патогенних мікроорганізмів.

За результатами інспектування кафе був складений протокол про адміністративне правопорушення у сфері санітарного законодавства і протокол про порушення протиепідемічних заходів у період карантину.

Також готується припис і розглядається питання про тимчасове призупинення роботи закладу. Матеріали справи передані в правоохоронні органи.Загрузка...
Залишити коментар