Мешканців Британії регулярно безкоштовно тестуватимуть на COVID-19

Джерело: Суспільне

Уряд Великої Британії анонсував запуск програми масштабного тестування на COVID-19, яка передбачає доступ до двох експрес-тестів на тиждень для кожного мешканця королівства.

Як повідомляє BBC, про це 5 квітня заявив прем’єр-міністр Борис Джонсон.

Набір для тестів, результати якого буде можливо отримати приблизно за 30 хвилин, будуть доступні у місцях тестування, в аптеках та поштою. Їх можна буде отримати незалежно від того, чи має людина симптоми або чи вводили їй вакцину.

При цьому тести будуть безкоштовними та не обов’язковими, зазначає видання.

Міністр охорони здоров’я заявив, що програма допоможе взяти під контроль спалахи інфекції у країни. Водночас критики програми переконані, що вона може перетворитись на марну трату грошей.

Британія вдається до таких заходів у зв’язку з тим, що уряд має узгодити наступний етап послаблення карантину у країні, в результаті якого з 12 квітня знову відкриється більшість магазинів, а паби і ресторани почнуть працювати на відкритому повітрі. Також очікується, що Джонсон проведе брифінг, на якому прем’єр має розповісти про особливості відновлення міжнародних туристичних поїздок та впровадження паспортів вакцинації.

“Оскільки ми продовжуємо досягати значних успіхів у нашій програмі вакцинації та з нашою дорожньою картою, обережно послаблюючи обмеження, регулярне швидке тестування стає ще більш важливим, щоб переконатися, що наші зусилля не витрачені даремно”, – зазначив прем’єр.

Очікується, що всі, хто отримуватиме позитивний результат тесу, буде самоізолюватись разом зі своєю родиною. Після цього вони зможуть замовити другий ПЛР-тест на COVID-19.


Загрузка...Залишити коментар