Можливий безвіз: Британія надішле в Україну ознайомчу делегацію

Джерело: zik

Британська делегація відвідає Україну для ознайомлення з процедурами на кордоні і порядком видачі документів на тлі згоди Лондона говорити про візове спрощення для українців. Про це в інтерв’ю “Інтерфакс-Україна” розповіла посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.

“Це дійсно дуже добре і є великим кроком вперед. Вони говорили про питання безпеки кордонів і питаннях видачі паспортів, і домовилися, що Сполучене Королівство відправить в Україну офіційних осіб, щоб вони ознайомилися з процедурами на кордоні і порядком видачі документів. Я очікую, що ця розмова буде тривати деякий час.

Проте я не вважаю, що зміна візового режиму можлива в найближчому майбутньому, оскільки це не політичне питання, а питання безпеки кордонів. Але я дуже рада, що цей діалог відбувається”, – зазначила дипломат.

Свою думку вона пояснила тим, що питання безпеки кордонів має глобальний пріоритет для Британії.

“Це питання постало особливо гостро на початку війни в Іраку і через проблеми джихадистів, бойовиків, які могли потрапляти в країну, а також в тому числі через потоки нелегальної міграції та небезпеки організованої злочинності. Це показники, які беруться до уваги, коли обговорюється питання їх візового режиму зі Сполученим Королівством. Отже, майбутнє питання про те, як буде виглядати цей режим між Британією і Україною, залежить від цих показників, а не від наших політичних переговорів або від підписання угод про партнерство”, – сказала Сіммонс.

До слова, раніше Сполучене Королівство відмовлялася навіть говорити про візове спрощення для українців.


Загрузка...
Залишити коментар