МЗС назвало маршрути для повернення до України автомобілем

Джерело: lb.ua

Міністерство закордонних справ повідомило, як потрапити в Україну на автомобілі після закриття кордону 28 березня.

Рекомендації оприлюднено на телеграм-каналі МЗС.

З Німеччини, Чехії та Австрії українці зможуть повернутися додому транзитним коридором через Австрію та Угорщину:

Транзит з Німеччини дозволено трасою Мюнхен – Зальцбург, що працює з 17:00 до 01:00. Рух по території Австрії теж можливий із 17:00 до 01:00.

З Чехії до Австрії пускають лише з повним баком палива, проїхати потрібно без зупинки до Угорщини.

В Угорщину можна потрапити через пункт пропуску Нікелсдорф-Хед’єшхалом з 21:00 до 5:00. В’їзд в Україну – тільки через пункт пропуску Чоп-Захонь.

З Білорусі, Росії, Словаччини, Румунії та Польщі можна потрапити в Україну тільки через пункти пропуску, які є відкритими на спеціальній карті Державної митної служби.

З Литви та Латвії повернутися в Україну можна тільки через Білорусь.

Українці, які перебувають у Сербії, можуть повернутися транзитом через Румунію. Але потрібно зв’язати з дипломатами, щоб вони попередили румунське МЗС.

Нагадаємо, що з 28 березня в Україну можна буде потрапити тільки на автомобілі або пішки (за винятком спеціально організованих рейсів).

З 00:00 17 березня щонайменше по 24 квітня в Україні закрито пункти пропуску через державний кордон для міжнародного регулярного пасажирського сполучення.

Крім того, з 00:00 16 березня щонайменше по 24 квітня закрито кордон для іноземців та осіб без громадянства (за винятком ряду категорій громадян).Загрузка...

Залишити коментар