На місці Львівської виправної колонії збудують офісний кампус

Джерело: Правий берег

Українська IT-компанія SoftServe побудує кампус на місці колишньої виправної колонії у Львові. Реалізація проєкту займе 5−6 років.

Компанія SoftServe планує побудувати офісний кампус на місці Львівської виправної колонії № 48, яку на початку червня продали на аукціоні за 377,5 млн грн.

Майно колишньої виправної колонії розташоване на ділянці розміром 10 га купила компанія Девелопмент інжиніринг сервіс. Підприємство протягом багатьох років займається проектуванням і будівництвом і входить до групи компаній SoftServe.

У пресрелізі відзначається, що компанія SoftServe ще раніше розпочала роботу над ідеєю створення офісного кампуса спільно з провідним європейським архітектурним бюро. У кампусі намір об’єднати частину львівських офісів, а також розмістити об’єкти, необхідні для роботи, відпочинку, розвитку талантів і проведення різних заходів.

За словами мера Львова Андрія Садового, на викуплений ділянці компанія серед іншого планує облаштувати школу, садочок, спортивну інфраструктуру. Він додав, що кампус буде будується після проведення міжнародного архітектурного конкурсу.

Почати роботу над проектом планують наступного року.


Загрузка...Залишити коментар