На ще одному пункті пропуску з Польщею відновили пропуск авто

Джерело: Кореспондент

Рух автотранспорту на пункті пропуску Шегині на кордоні з Польщею відновився в ніч на 16 червня. Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Вночі Прикордонна варта Республіки Польща повідомила про рішення щодо відновлення руху автотранспорту через пункт пропуску Медика.

“Цієї ж ночі Держприкордонслужба України забезпечила можливість пропуску легкового і вантажного транспорту в пункті пропуску Шегині , навпроти польського Медика”, – йдеться в повідомленні.

Кабмін прийняв рішення про відновлення пропуску в Шегинях ще 20 травня, але здійснення пропускних операцій стало можливим тільки після рішення польської сторони.

Зараз на кордоні з Польщею функціонують чотири пункти пропуску для автомобільного сполучення: Краковець – Корчова, Рава-Руська – Хребенне, Ягодин – Дорохуськ і Шегині – Медика.

Піше сполучення здійснюється тільки в пункті пропуску Шегині – Медика, де з початку червня росте пасажиропотік і спостерігається скупчення людей перед польським пунктом пропуску.

Нагадаємо, в прикордонній службі пояснили великі черги на пункті пропуску з Польщею ретельними перевірками прикордонників.Загрузка...

Залишити коментар