На що вказують кадрові укази Зеленського в Збройних силах: думка експерта

Матеріал переглянуло: 454 читачів
Джерело: Правий берег

Генерал-лейтенант Олександр Сирський, який займав пост командувача операцією Об’єднаних сил, отримав значне підвищення, після того, як гарант призначив його командувачем Сухопутних військ.

Кадрові перестановки не є чимось революційним. Всі ці призначення зроблені за поданням начальника Генерального штабу Руслана Хомчака. У цьому впевнений військовий експерт Юрій Бутутсов.

У цих кадрових призначеннях немає політики: Сирський був призначений в ООС при Порошенку і просувався колишнім начальником Генштабу Муженком. І ці кадрові призначення не є провісниками реформ. Швидше, це спроба підвищити якість управління і логіку в нинішньому форматі ЗСУ до моменту призначення нового міністра оборони,
– вважає він.

Також Бутусов висловився про нового очільника ООС Володимира Кравченка. Він назвав його не надто медійною особистістю, яка не була помічена у жодних скандалах.

“Був на керівних посадах в оперативно-тактичному угрупованні “Маріуполь”, користується повагою низки відомих мені ветеранів. Подивимося, що у нього вийде на такій високій посаді, коли він буде перебувати під прицільною увагою”, – зазначив експерт.Загрузка...

Залишити коментар