Нардеп від “Слуги народу” задекларував майже 2 млн грн виграшу в лотерею

Джерело: Правий берег

Народний депутат від “Слуги народу”, заступник голови комітету з питань правоохоронної діяльності Максим Павлюк задекларував 1 млн 939 тис. грн виграшу від шести фірм.

Про це свідчать дані його декларації на сайті Нацагентства із запобігання корупції, пише НВ.

26 січня Павлюк отримав виграш від шести різних фірм: Західний трейд, Київський трейд, Дніпровський трейд, Прикарпатський трейд, Подільський трейд і Айлот. За даними YouControl, у перших п’яти один і той самий бенефіціар, зазначено, що серед їх видів діяльності – “організація інших видів відпочинку та розваг”. Шоста фірма також займається “організацією азартних ігор”.

У 2020 році Павлюк задекларував 900 тис. грн виграшу в лотерею М.С.Л.

Раніше в розслідуванні Bihus.Info повідомлялося, що бізнесмен Ілля Павлюк може бути “тіньовим куратором” групи депутатів від Слуги народу, які голосують в інтересах олігарха Ріната Ахметова. До цієї групи нібито входить і Максим Павлюк – племінник Іллі Павлюка.

Максиму Павлюку 28 років, він пройшов до Верховної Ради під номером 102 в списку Слуги народу. За даними ЧЕСНО, до парламентських виборів він виконував обов’язки прокурора військової прокуратури Луганського гарнізону, був слідчим у військовій прокуратурі Одеського гарнізону Південного регіону України. Закінчив юридичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка.


Загрузка...
Залишити коментар