Не готові пом’якшувати карантин 13 регіонів

Джерело: Кореспондент

Міністерство охорони здоров’я оприлюднило оновлені епідеміологічні показники по кожній області і Києву станом на понеділок, 29 червня. Згідно з ними, до ослаблення карантину не готові 13 регіонів – Київ і 12 областей.

Так, зараз Закарпатська область перевищує норму за показником завантаженості ліжок (70,7% при допустимому значенні не більше 50%).

Водночас Київ, Київська, Одеська та Хмельницька області лідирують за динамікою зростання захворюваності на коронавірус.

У Волинській, Рівненській, Івано-Франківській, Харківській та Львівській областях вище за норму є відсоток виявлених нових випадків. А в Донецькій, Луганській і Чернігівській областях населення недостатньо охоплено тестуванням.

Таким чином, до наступного етапу ослаблення карантину за епідеміологічними показниками МОЗ готові Вінницька, Дніпропетровська, Житомирська, Запорізька, Кіровоградська, Полтавська, Сумська, Тернопільська, Херсонська, Черкаська, Чернівецька та Миколаївська області.

У порівнянні з вчорашнім днем, в список регіонів не готових до пом’якшення карантину додалися Івано-Франківська та Харківська області. Водночас, “червону зону” залишила Миколаївська область.Загрузка...

Залишити коментар