Не Зеленський. Квартиру родині загиблого гірника купили журналісти

Матеріал переглянуло: 1 788 читачів
Джерело: Третє око

Телеканал «Прямий» 3 червня придбав квартиру родині загиблого шахтаря Михайла Павлика. Це сталося після скандалу за участю президента Володимира Зеленського, який обіцяв придбати житло зазначеній сім’ї.

Зеленський на Львівщині

У повідомленні прес-служби зазначається, що дружина та троє дітей житимуть у власній оселі в будинку, де вони раніше винаймали квартиру.

«Трикімнатна квартира площею 72 кв. м знаходиться в місті Червоноград на вулиці Сокальська, 28», – йдеться у повідомленні.

Як ми повідомляли раніше, в ніч на 29 травня на шахті «Лісова» ДП «Львіввугілля» у селі Сілець Сокальського району Львівської області стався обвал породи, під час якого загинуло двоє гірників — Михайло Турко та Михайло Павлик. У 48-річного Михайла Павлика залишилося дружина та троє дітей – два хлопці 16 та 15 років і 8-річна донька.

Увечері 29 травня президент України Володимир Зеленський прибув на зустріч з родинами загиблих. Він звернув увагу на те, що родинам загиблих шахтарів потрібно надати належну допомогу.

Під час цієї поїздки Зеленський звернувся до журналістки «Прямого» роздратовано зі словами (мовою оригіналу): «Тому, що ви канал «Прямий» ви можете допомогти. Давайте з вами зараз купимо квартиру, давайте «Прямой» канал, ми з вами пообіцяємо і разом з вами… Я куплю квартіру, що ви мєнє тут інтерв’ю вєдьотє?»

Станом на 3 червня інформації про те, що родина шахтаря отримала житло від Володимира Зеленського немає. Також жодних звернень на адресу «Прямого» щодо придбання житла від глави держави не надходило.

Журналістка «Прямого» Ольга Зеліско поділилася враженням після зустрічі з новоселами: «Дуже тішусь, що пані і троє дітей матимуть своє житло після трагічної смерті батька на шахті «Лісова». Цей псевдоконфлікт з президентом, що роздули боти на фейкових сайтах, показав, хто є хто. Президент обіцяв, а «Прямий» канал зробив», – заявила журналістка.Загрузка...

Залишити коментар