Новим коронавірусом може заразитися дві третини населення планети

Джерело: 112

Новим китайським коронавірусом можуть заразитися дві третини населення планети, заявив консультант Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Айра Лонджині в інтерв’ю агентству Bloomberg.

За словами Лонджині, який відстежує поширення вірусу в Китаї, кожен хворий зазвичай передає інфекцію двом-трьом іншим людям. Простежити за поширенням захворювання буває особливо важко через відсутність експрес-тестів, а також з причини того, що у деяких носіїв інфекції симптоми коронавіруса проявляються в слабкій формі, зазначив консультант ВООЗ. На його думку, ізоляція хворих і карантин не зможуть зупинити коронавірус. Однак у ВООЗ вважають, що прийняті в Китаї заходи дають решті світу час для підготовки до боротьби з інфекцією.

Як повідомлялося, кількість загиблих внаслідок спалаху коронавіруса в китайській провінції Хубей за день збільшилась на 116 людей, а загальна кількість випадків захворювання зросла майже на 5 тис. осіб. 88 нових смертей сталися в столиці провінції – місті Ухані, де, як вважається, вірус виник наприкінці минулого року.Загрузка...

Залишити коментар