​Очільник МОЗ Степанов вакцинувався проти COVID-19 препаратом розробки AstraZeneca

Джерело: Правий берег

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов вакцинувався від коронавірусної хвороби препаратом CoviShield розробки AstraZeneca.

Про це повідомляє пресслужба МОЗ.

“В рамках початку публічної кампанії з вакцинації та під час інспектування ходу вакцинальної сесії міністр охорони здоров’я України Максим Степанов на власному прикладі продемонстрував, що вакцина AstraZeneca (CoviShield) – безпечна та якісна, і закликав не вірити фейкам, які поширюються з метою дискредитації загальнонаціонального плану з вакцинації”, – сказано в повідомленні.

Степанов зазначив, що сьогодні вніс відповідні зміни до Національного плану вакцинації, що дозволило міністру охорони здоров’я та президентові України зробити щеплення публічно, “аби розвіяти страхи, які виникають навколо цього процесу”.

Повідомлень про вакцинування президент наразі не було.

“Вакцинація – це захист від смертельної хвороби. Той, хто зробив щеплення, захищений від важкого перебігу хвороби та можливих ускладнень, до яких вона може призвести. Сьогодні я власним прикладом довів, що вакцина, яку отримала Україна, абсолютно безпечна та ефективна”, – наголосив Максим Степанов.


Загрузка...
Залишити коментар