Неділя, 31 Травня, 2020

Офіцер поліції замість штрафу купив багатодітній матері дитячі автокрісла, які вона не могла купити через брак грошей

Замість штрафу, офіцер купив багатодітній матері дитячі автокрісла.
Джерело: Правий берег

Офіцер поліції з Мілуокі (США, штат Вісконсин) купив багатодітній матері дитячі автокрісла, на покупку яких у жінки не вистачало коштів, інформує Ukr.Media.

Офіцер Кевін Ціммерманн був у патрулі, коли помітив машину з неправильною реєстрацією. Коли він зупинив машину, то помітив, що всередині сидять діти.

«Я побачив трьох дітей на задньому сидінні, двоє були дуже маленькі. Там не було дитячих утримуючих пристроїв або навіть ременів безпеки, і я запитав, чому діти не сидять в автомобільних кріслах. Вона сказала, що не може дозволити зараз цю покупку», — розповів офіцер.

За словами матері дітей, Андрелли Джексон, з наближенням зими їй потрібно було купити куртки та взуття для дітей. Крім того, вона щойно купила на розпродажі саме цей старий автомобіль. На автокрісла просто не вистачало грошей.

«Я сам батько, у мене троє дітей, — сказав Кевін. — Що, якби ця машина потрапила в аварію, і діти отримали серйозні травми або взагалі загинули? Я не міг залишити цю ситуацію».

Він узяв у жінки номер телефону, дізнався вагу дітей і відправився в найближчий супермаркет, де купив два нових автокрісла. А потім сам встановив їх.

«Він прекрасний! Немає слів, щоб описати мої почуття. Я так ціную, що він зробив для нашої родини», — сказала мати дітей.

Статистика показує, що автокрісла можуть зіграти вирішальну роль у порятунку життя дитини. Правильно встановлене автокрісло знижує ризик смерті дитини в аварії на 71%.Загрузка...

Залишити коментар