Папа Франциск отримає щеплення проти COVID-19 вже наступного тижня

Джерело: Правий берег

Папа Франциск у суботу, 9 січня, заявив, що планує зробити щеплення проти COVID-19 вже наступного тижня і закликав усіх зробити щеплення, щоб захистити не тільки своє життя, а й життя інших людей.

Про це повідомляє Reuters.

«Я вважаю, що з етичних міркувань кожен повинен зробити щеплення, – сказав понтифік в інтерв’ю телеканалу Canale 5. – Це етичний вибір, тому що ви граєте зі своїм здоров’ям, зі своїм життям, але ви також граєте зі своїми життями інших”.

У Ватикані, де проживає близько 450 людей, включаючи Папу Римського Франциска, заявили, що незабаром розпочнуть власну кампанію вакцинації проти коронавірусу.

«Наступного тижня, – сказав Папа, – ми почнемо робити це тут, у Ватикані, і я подав заявку. Це потрібно зробити».

Папі Франциску, якому зараз 84 роки, коли він був молодим у рідній Аргентині видалили частину легені, що зробило його потенційно вразливим до коронавірусу.

Минулого тижня Ватикан заявив, що очікує отримати найближчим часом достатню кількість вакцин проти COVID-19, щоб прищепити всіх жителів та працівників, які живуть за його стінами в Римі. У рамках плану вакцинації Ватикан купив спеціальний холодильник для зберігання доз, припускаючи, що він буде використовувати вакцину, розроблену компаніями Pfizer та BioNTech, яка повинна зберігатися приблизно при мінус 70 градусах Цельсія.


Загрузка...Залишити коментар