Папа Римський пожартував про Бразилію, яку “не врятувати”

Джерело: Правий берег

Папа Римський Франциск розвеселив двох священнослужителів з Бразилії, які звернулися до нього з проханням молитися за народ республіки.

Відеозапис неформальної зустрічі з понтифіком розмістив на своїй сторінці в соціальній мережі Instagram бразильський священик Жоау Паулу Віктор, передає УНН.

“Вам немає порятунку. Занадто багато кашаси (бразильський національний міцний алкогольний напій — ред.) і мало молитов”, — сказав з посмішкою у відповідь на прохання Франциск, після чого написав пальцем хресне знамення на лобі сановника з північно-східного бразильського штату Параїба.

По середах понтифік традиційно читає проповідь для присутніх на площі Святого Петра в Римі, після чого підходить до віруючих, щоб привітати їх. Так сталося і цього разу. “Уже пішовши звідти, ми кілька разів зупинялися на вулиці, щоб посміятися, згадуючи про те, що сталося”, — наводить газета Globo слова отця Карлоса Енріке, що знімав зустріч з Папою.

Гості з Південної Америки оцінили жарт глави Римської католицької церкви, який, за їхніми словами, після запевнив їх, що Бразилія є постійною країною в його молитвах, хоча ця частина спілкування з понтифіком залишилася поза кадром.


Загрузка...
Залишити коментар