Переможниця конкурсу «Міс Україна Всесвіт» – 2019 може не поїхати на фінал до США

Джерело: zik

Переможниці конкурсу “Міс Україна Всесвіт”-2019 Анастасії Субботі, яка має представити країну на “Міс Всесвіт” у Сполучених Штатах, відмовили в американській візі. Про це повідомляє на своїй сторінці у Facebook голова оргкомітету конкурсу Анна Філімонова.

Згідно з повідомленням, фінал конкурсу “Міс Всесвіт” відбудеться 8 грудня в Атланті, однак Суббота повинна летіти до США 27 листопада.

Як зазначається, неприємності із документам розпочалися ще на етапі їхньої подачі. Спочатку українській представниці призначили подачу на 12 листопада, однак потім через збої в роботі комп’ютерної системи перенесли на 14 листопада. За словами Філімонова Суббота мала всі необхідні та належно оформленні документи, але в посольстві їй відмовили.

“Працівник посольства США, який спілкувався з нею, запитав про мету отримання візи до США. Анастасія, яка вільно володіє англійською мовою, детально відповіла на його запитання та передала офіційні документи. Переглянувши документи, він сказав, що такі документи подавали вже не вперше. Вона попросила його переглянути офіційну інформацію в Інтернеті та на офіційних вебсайтах. Подивившись у комп’ютер, він без жодних коментарів видав документ про відмову”, – зазначила голова українського оргкомітету.

Суббота ще може отримати візу, але щоб прискорити процес та отримати позитивне рішення, Філімонова звернулася до посла США Вільяма Тейлора.

“Шановний пане Посол, Вільяме Б. Тейлор молодший! Змушена особисто звернутися до Вас за терміновою допомогою. (…) Я не хочу вірити, що це (відмова у візі, – ред.) було мотивоване будь-якими іншими причинами, аніж великою зайнятістю працівника, який не приділив додаткового часу нашій учасниці. Я прошу Вашого особистого втручання у вирішення цього питання у зв’язку з термінами проведення конкурсу “Міс Всесвіт 2019”: з 28 листопада 2019 р. по 8 грудня 2019 р. Згідно з правилами оргкомітету Анастасія Суббота повинна прибути до США 27 листопада.Загрузка...

Залишити коментар