Під Києвом вихователька жорстоко мучила маленьких дітей (Відео)

Джерело: Правий берег

Кричущий випадок побиття маленьких дітей стався в приватному дитячому садку Казкова країна у Вишгороді Київської області. Про це повідомляють в обласному управлінні Національної поліції.

У правоохоронні органи звернувся житель Вишгорода із заявою про побиття дитини в одному з приватних дитячих садків міста. Поліція почала розслідування.

Після звернення жителя Вишгорода поліція відкрила кримінальне провадження за ч. 1 ст. 126 (Побої та катування) Кримінального кодексу України. Він звинуватив виховательку Гребенюк Валерію Миколаївну у побитті дитини.

На даний момент працівницю дитячого садка, на адресу якої надійшли звинувачення, відсторонили від виконання службових обов’язків.

Власне розслідування проводить відділ освіти Вишгородської міськради.

Напередодні у соцмережі Facebook користувачка Вікторія Бредіхіна оприлюднила відео, зняте камерою спостереження, на якому вихователька з Казкової країни штовхає, хапає за шию і трясе дітей в роздягальні.

Користувачі мережі обурилися таким жорстоким поводженням з маленькими дітьми і залишили під відео чимало гнівних коментарів.

“Руки висмикнути і по морді. А директора вигнати раз глуха і сліпа, не бачить нічого…Вона наймана швидше за все в приватному садку, була б засновником, то не допустила б очорняти свій бізнес всякої мерзотою..”, “Це як треба ненавидіти дітей. Вони ж маленькі зовсім ще”, “Я навіть не додивилася”, – обурюються коментатори.Загрузка...

Залишити коментар