Під Тернополем сьогодні люди перекривали дорогу через смерть безневинної дитини

Джерело: Тернополяни

Сьогодні вранці дорога “Тернопіль-Скалат-Гусятин”, що неподалік Тернопільського аеропорту, була перекрита. Близько півсотні людей вийшли на протест, рухалися там по пішохідному переходу туди-назад, спричинивши чималий затор на тривалий час.

Водії обурювалися, вимагали пропусти їх, але люди пояснили, що мають вагому причину на те, аби продовжити акцію. Мовляв, інакше до чиновників «не доходить». Зокрема, йдеться про аварійний стан вищезгаданої дороги. Днями через ями на ній загинула школярка, яка випала з автобуса.

Нагадаємо, нещастя трапилось 18 жовтня на цій трасі. З рейсового автобуса між селом Колодіївка та Скалатом випала 15-річна дівчинка Наталія Цар. Зокрема, на ямі автобус «підстрибнув», дитина вхопилася рукою за ручку дверей, ті відкрилися і бідолашна вдарилася головою об асфальт. Ще до приїзду медиків Наталя померла.

Учасники сьогоднішньої акції протесту сподіваються, що це нещастя стане останнім, потрапилось через поганий стан дорожнього покриття. Інакше, кажуть, акції продовжуватимуться і будуть значно масштабніші.Загрузка...

Залишити коментар