Підозра на коронавірус: двадцять пасажирів потяга «Київ-Москва» відправили на карантин

Матеріал переглянуло: 312 читачів
Джерело: ВВС

У Брянській області Росії з потяга “Київ – Москва” зняли китаянку з високою температурою. Її направили в інфекційну лікарню, аби перевірити на коронавірус. На карантин також відправили пасажирів, які їхали з нею в одному вагоні, зокрема, українців.

Як повідомляє “Укрзалізниця”, пасажирку із симптомами респіраторного захворювання виявили під час митно-прикордонного контролю на станції Суземка.

“Вагон поїзда, у якому подорожувала китаянка, було відчеплено на станції Брянськ”, – йдеться в повідомленні.

Як повідомляє Державна прикордонна служба України, у вагоні під час прикордонного контролю, окрім китаянки, були 13 українців – 11 пасажирів та двоє провідників, шість росіян, один громадянин Канади та один громадянин Узбекистану.

Точна кількість відправлених на карантин людей поки важко встановити.

Посольство України в Росії повідомило BBC News Україна, що частина українців відмовилася від карантинних заходів.

“На момент виявлення хворої у зазначеному вагоні перебувало 20 осіб: 11 громадян України, 7 – РФ, 1 – Узбекистану та 1 громадянка КНР”, – зазначають дипломати.

П’ятьох українців відвезли до Брянської міської лікарні №4 з метою проведення обстеження.

“Шість громадян України відмовились від карантину та наразі перебувають у відчепленому вагоні. Посольство України в РФ відрядило на місце події консульську посадову особу”, – повідомили у посольстві України в РФ.Загрузка...

Залишити коментар