Після щеплення вакциною AstraZeneca в Британії померли семеро людей

Джерело: Суспільне

У Великій Британії семеро людей померли через тромбоз, який виник після щеплення препаратом проти коронавірусу AstraZeneca.

Про це повідомляє газета The Financial Times із посиланням на Управління з контролю лікарських засобів і виробів медичного призначення (MHRA).

“З 30 випадків у нашій заяві, на жаль, семеро померли”, – констатували в MHRA.

Британський медичний регулятор уточнив, що у цих випадках пацієнти отримали лише першу дозу вакцини AstraZeneca. Напередодні, 2 квітня, регулятор повідомив про загалом 30 випадків тромбозу, що виник після вакцинації препаратом AstraZeneca. У 22 випадках було зафіксовано тромбоз в головному мозку (або тромбоз венозних синусів головного мозку – ред.), у восьми випадках — інші проблеми згортання крові з низьким рівнем тромбоцитів. Втім, як зазначають в MHRA, ці випадки залишаються рідкісними.

За даними британського регулятора, до 24 березня в країні було введено 18,1 мільйона доз вакцини проти коронавірусу. При цьому повідомляється, що побічних ефектів у вигляді виникнення тромбозів у людей, які отримали вакцину BioNTech / Pfizer, не було зафіксовано.


Загрузка...Залишити коментар