Поліція заарештувала французьку тенісистку під час турніру в Парижі

Джерело: РБК-Україна

Французька поліція заарештувала російську тенісистку Яну Сізікову під час турніру Ролан Гаррос в Парижі. Проти неї відкрито справу за підозрою в участі в договірних матчах.

Про це повідомляє Sky Sports.

Росіянку заарештували в четвер ввечері, коли вона виходила з масажу після програного матчу парного жіночого розряду в першому колі.

Прокуратура Парижа в жовтні минулого року почала розслідування про можливий договірний матч в парному розряді Ролан Гаррос-2020. Є факти того, що по ходу матчу Сізікова/Бренгл проти Циг/Міту йшли великі ставки проти пари, в якій грала Сізікова. Конкретно великі обсяги ставок були зроблені на програш Сізіковою і Медісон Бренгл п’ятого гейму другого сету, в якому вони володіли правом подачі м’яча. Що І сталося.

Підозри падають, перш за все, на Сізікову, оскільки в тому геймі вона зробила дві подвійні помилки на подачі, а в ще одному епізоді затрималася на прийомі і загалом, грубо кажучи, “подарувала” суперницям три розіграші.

Джерело французького видання L’Equipe допускає, що американська партнерка Сізікової Бренгл могла бути не причетна до можливого “зливу” гейму, оскільки в такій ситуації не обов’язкова участь обох тенісисток.


Загрузка...
Залишити коментар